Імпорт прайсів

Матеріал з Vortex
Перейти до: навігація, пошук
Основний інтерфейс ввантаження

Vortex CRM передбачає потужну систему ввантаження наявностей постачальників з файлів різних форматів. До підтримуваних форматів відносяться: XLS, XLSX, CSV (з роздільниками «кома» та «крапка з комою», також підтримується «двокрапка», але тільки при ручному налаштуванні. Рекомендоване кодування файлу: UTF-8 без BOM. Підтримуються також інші кодування, такі як Windows-1251, Windows-1252, ASCII і т.д.), TXT (тільки роздільник «TAB»), DBF, а також архівовані в ZIP варіації цих файлів. При ввантаженні прайсів доступна такі конфігурації:

  • Видалити попередньо завантажені залишки — перед ввантаженням прайсу очистити інформацію з попередніх ввантажень для цього постачальника.
  • Ігнорувати рядки з пустими полями значимих даних — ігнорувати рядки в яких пустими є поля бренда, коду, ціни або кількості.
  • Зберігати початкові артикули та бренди з прайсу — зберігати співставлення коду і бренду з прайсу до коду і бренду збереженого в програмі. Таке співставлення використовується при замовленні постачальнику.
  • Автоматично розпочати імпорт, якщо немає помилок — автоматично підтверджувати ввантаження, якщо нема помилок.

Для початку ввантаження виберіть склад постачальника, поставте галки біля потрібних параметрів та виберіть чи перетягніть файл прайсу.

Налаштування імпорту

Price import settings.png

Зазвичай, при першому ввантаженні нового прайсу — потрібно правильно сконфігурувати порядок колонок. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Налаштувати колонки» в лівому верхньому кутку. За допомогою стрілочок біля назв заголовків розставте заголовки відповідно до заголовків в файлі, перші кілька рядків якого будуть показані. Після — натисніть кнопку «Зберегти», щоб зберегти зміни. Для покращення підказок може знадобитись повторне ввантаження прайсу.

Якщо перші рядки файлу містять заголовки або іншу непотрібну інформацію, вкажіть номер рядка початку. Тут же ви можете вказати загальний множник для всіх цін та валюту цін в файлі. Якщо все гаразд — натисніть кнопку «ввантажити».