Активні замовлення клієнта

Матеріал з Vortex
Перейти до: навігація, пошук
Активні замовлення клієнта
 1. Поточний баланс клієнта
 2. Форма для зміни балансу. Починається з вибору операції (поповнення балансу, списання з балансу, завдаток, тощо), потім йде поле введення суми (сума завжди вказується додатньою, якщо ви хочете зменшити к-сть коштів на балнсі — виберіть операцію "Списання з балансу"), вибір валюти та примітка.
 3. Друк списку активних замовлень. Відправляє на попередній перегляд друку виділені позиції зі списку (див. пункт 17, 18). Якщо виділених позицій немає, відправляться всі позиції. Схожу функцію виконує кнопка під номером 11, єдиною різницьою є те, що вона відправляє на друк лише позиції з конкретного ззамовлення.
 4. Завантаження списку активних замволень в Excel. Логіка відбору позицій, які будуть вивантажені у файл, та сама, що і в друці.
 5. Кнопка видачі товару БЕЗ оплати. Перед видачею необхідно виділити хочаб одну позицію із замовлення. Дана операція позначить вибрані позиції як видані та спише з балансу клієнта суму виданих позицій.
 6. Кнопка видачі товару З оплатою. Перед видачею необхідно виділити хочаб одну позицію із замовлення. Дана операція позначить вибрані позиції як видані, спише з балансу клієнта суму виданих позицій та відкриє вікно поповнення балансу де менеджер зможе поповнити баланс клієнта на суму щойно виданих позицій.
 7. Номер замовлення. В одному замовленні може бути декільки позицій.
 8. Позиція в замовленні.
 9. Дата створення замовлення.
 10. Дані про доставку замовлення. Дані, що вказані в прикладі, означають що клієнт забере та оплатить товар в вашому магазині. Натиснувши на кнопку з зображенням олівця праворуч від даних про доставку ви зможете їх змінити.
 11. Кнопка друку конкретного замовлення. Друкує вибрані (або всі, якщо вибраних немає) позиції з вибраного замовлення.
 12. Кнопка відправки SMS на основний (перший) номер телефону клієнта з повідомленням про прибуття замовлення.
 13. Статус замовлень
 14. Кнопка підтвердження замовлення з сайту. Відображається тільки на позиціях із статусом "Нове". Після підтвердження, статус зміниться на "Не замовлено" і позиція потрапить в список замовлень постачальнику.
 15. Кнопка скасування замовлення.
 16. Кнопка переміщення позиції в інше замовлення. Детальніше про це в кінці статті.
 17. Прапорець виділення всіх позицій в замовленні. Виділення необхідне для видачі, тому виділити можна лише ті позиції, які готові до видачі.
 18. Прапорець виділення конкретної позиції.
 19. Кнопка помічення позиції як термінової до замовлення. Дана кнопка відобрається тільки на позиціях зі статусом "Не замовлено". Після активації, дана позиція в списку не замовлених буде відобража
 20. Сума всіх позицій. Якщо виділити деякі позиції, то над загальною сумою з’явиться сума виділених позицій.