Модальне вікно редагування клієнта

Матеріал з Vortex
Перейти до: навігація, пошук
Редагування клієнта

В даному вікні можна змінювати практично будь яку інформацію про клієнта (окрім поточного балансу, товарів в наявності та замовлень, бо для цього є окремі модільні вікна). Вікно складається з трьох основних елементів:

 1. Кнопки переходу в режим редакції. В прикладі вікно зображене в режимі перегляду інформації (за замовчуванням), при переході в режим редакції всі дані можна буде редагувати, а кнопка "Редагувати" перетвориться в кнопку "Зберегти".
 2. Кнопка "Дії". Відкриває випадаюче меню дій над клієнтом (див. зображення праворуч), яке включає наступні функції:
  1. Зміна паролю
  2. Налаштування пріоритетної доставки
  3. Налаштування націнок
  4. Деактивація
 3. Інформація про клієнта. В даному вікні інформація поділена на картки. В прикладі зображені перші три картки: базова інформація, примітка, контактні дані. Щоб побачити наступні картки вікно потрібко прокрутити.

Розглянемо кожну картку окрему. Для наглядності приклади карток будуть відображатися в режимі редакції.

Базові дані

Базові дані клієнта
 1. Кнопка переходу на фронт сайт під логіном і паролем даного клієнта.
 2. Тип клієнта. Може приймати значення
  • Покупець
  • Постачальник
 3. Логін клієнта для фронт сайту. Якщо ви зміните дане поле, клієнт більше не буде мати змоги зайти на сайт (те саме стосується і зміни паролю).
 4. Відповідальний менеджер.

Примітка

Примітка по клієнту

Примітка по клієнту. Виводиться на столі замовлень. Якщо ввести в примітку VIN-код, програма розпізнає його (буде виводитись підчеркнутим) і при наведенні підкаже якій машині належить цей VIN-код.


Контактні дані

Контактні дані клієнта

В контактних даних є два поля:

 1. Номер телефону
 2. Адрес електронної пошти

Номер телефону — поле, що може приймати багато значень. Щоб додати новий номер телефону потрібно натиснути на кнопку зі знаком "+" під полями вводу номерів телефону (див. зображення праворуч). Варто зазначити, що кнопка додавання нових номерів телефонів відображається лише в режимі редакції клієнта (див. пункт. 1 на початку сторінки). До кожного номера створюється примітка, вона є необов’язковою до заповнення. Для видалення номера телефону просто видаліть його з поля вводу та збережіть зміни. Примітка видаленого номера телефону видаляється автоматично.


Фінансові дані

Фінансові дані клієнта

В даній секції доступна редакція наступних даних:

 1. Валюта балансу. На разі в програмі Vortex в якості валюти балансу можна задати доллар, євро або гривня. При зміні валюти балансу, перераховується лише поточний баланс, всі попередні транзакції залишаються в попередніх валютах. Перед зміною програма дає користувачу вибрати в яку валюту конвертувати баланс і відразу підказує вихідну суму в новій валюті, перерахованів по поточному курсі. Однак, вихідну суму можна вказувати будь-яку. Наприклад, можна конвертувати баланс 500₴ в 500€, хоча по поточному курсу програма буде підказувати 15.87€.
 2. Націнка. Вказується у відсотках. Визначає базову націнку від вхідної ціни. За замовчуванням націнка складає 45%. Дана націнка діє тільки якщо не вказана націнка по складу. Наприклад, базова націнка складає 45%, а націнка по складу "Auto-M" — 25%, в такому випадку пропозиції зі складу "Auto-M" будуть мати націнку 25%, а всі інші — 45%. Детальніше про націнки по складам читайте тут.
 3. Відтермінування. Визначає термін протягом якого клієнт повинен погасити свій борг.
 4. Кредитний ліміт. Визначає яку суму боргу може мати клієнт.
 5. Період проведення звірки. Визначає як часто (в днях) необхідно проводити звірку балансів з даним клієнтом. Цей параметр більш важливий для роботи з постачальниками ніж для роботи з покупцями.
Інформування

Інформування клієнта
 1. Якщо цей прапорець активований, при скасуванні замовлення клієнту буде відправлене відповідне SMS на його основний номер телефону (перший в списку номерів).
 2. Якщо цей прапорець активований, при зміні балансу клієнту буде відправлене відповідне SMS на його основний номер телефону (перший в списку номерів).


Додаткові дані

Додаткові дані про клієнта

Додаткові дані можна поділити на 4 вида:

 1. Текстове поле, що підтримує багато значень. В прикладі (див. зображення праворуч) представлене параметром "VIN-коди". До кожного значення додається примітка (не обов’язкова для заповнення). Для додавання нових значень необхідно натиснути кнопку з іконкою "+" під значеннями.
 2. Вибір з декількох значень. В прикладі представлене параметром "Рейтинг".
 3. Текстове поле, яке підтриму одне значення. В прикладі представлене параметром "Майстер, в якого обслуговується".
 4. Прапорець. Поле, що приймає лише два значення: так (прапорець активний)/ ні (прапорець неактивний). В прикладі представлене параметром "Є майстром". Оскільки прапорець не активний, то даний клієнт НЕ є майстром.

Додаткові дані — динамічні. Їх можна створювати/редагувати/видаляти. Детальніше про це тут.API

API

Під API розуміється обмін інформацією про наявності між користувачами Vortex в реальному часі. Натиснувши на фразу "API ключа немає" ви генеруєте ключ API, який є необхідним для налаштування зв’язку між вами та іншими клієнтами CRM. Повністю налаштувати зв’язок власноруч клієнти Vortex не можуть, тому ми просимо залишити це на нас — розробників Vortex.

Дані про стоврення

Дані про створення клієнта

Як видно з прикладу, клієнта було створено 20 січня 2014р. о 10:00 Тарасюком І.О. Якщо клієнт створений працівником, посада якого пов’язана з роботою з клієнтами (див. статтю про посади Vortex), то цей працівник автоматично стає відповідальним за цього клієнта (див. "Базові дані").