Модальне вікно історії роботи з клієнтами

Матеріал з Vortex
Перейти до: навігація, пошук

Модальне вікно історії роботи з клієнтами

Історія роботи з клієнтами

В даному вікні відображаються клієнти з якими ви працювали за останні 5 днів. Список відображається по сторінкам, по 10 записів на сторінці. Умовні позначення:

  1. Кнопка перегортування сторінок. В прикладі відображається лише кнопка перегортування вперед, оскільки від першої сторінки назад вернутися не можна. При догортуванні списка до кінці, кнопка перегортування вперед зникне.
  2. Менеджер, історія роботи якого відображається. За замовчуванням це значення = поточний акаунт CRM. Змінюючи значення цього поля можна переглядати історію роботи інших менеджерів, але для цього необхідно мати права доступу.
  3. Кнопка, що скидує значення поля вибора менеджера. Результатом буде відображення історії роботи з клієнтами всіх менеджерів. В цьому "режимі" ім’я менеджера виводиться поруч з датою запису.
  4. Перемикач унікальності записів. Якщо він зеленого кольору (як в прикладі) то відображається історія роботи з клієнтами як вона є. Якщо перемикач темного кольору то історія відображається без повторів записів. Відповідно це можна розцінювати як список клієнтів з якими працював вибраний менеджер.

Пошук в даному вікні відбувається по імені, прізвищу та номеру клієнта.