Редакція складу постачальника

Матеріал з Vortex
Перейти до: навігація, пошук
Вікно редагування складу у Vortex CRM.

У програму CRM замовлення не проводяться безпосередньо від постачальника, а зі складу постачальника. Один постачальників може мати декілька складів, однак один склад не може відноситись до декількох постачальників. Структурні елементи:

 1. Редагування базової інформації про склад;
 2. Редагування графіків доставок зі складу;
 3. Редагування графіку утворення КВЦ (корегованої вхідної ціни)
 4. Кнопки "Скасувати" та "Зберегти". Просто закриваючи вікно, Ви не зберігаєте внесені зміни. Для збереження змін необхідно натиснути кнопку "Зберегти".

Редагування основної інформації по складу

Wh edit 1.png

Структурні елементи:

 1. зв’язана закладка. В більшості випадків це сайт постачальника. Додати закладку можна в модальному вікні закладок. В даному вікні Ви лише прив’язуєте певну закладку до складу. Якщо закладка прив’язана до складу, то на столі замовлень, натиснувши на назву складу, можна буде перейти на вказаний в закладці сайт. Такий самий перехід можна буде здійснити на сторінці замовлень постачальнику;
 2. термін доставки (вимірюється в днях). Базовий термін, за який відбудеться доставка товару з даного складу до Вашого магазину. Варто зазначити, що при вказаних графіках доставок, дане значення може бути проігноровано. Наприклад, на рисунку зображений термін доставки 2 дні, однак якщо в графіках доставок вказати, що замовивши в понеділок до 12:00 товар прибуде в понеділок о 18:00, то для понеділка термін доставки 2 дні вже не буде враховуватись;
 3. період оновленння прайсів(вказується в днях). Дане значення необхідне для відслідковування програмую прострочених прайсів. Якщо період оновлення дорівнює двом дням (як в прикладі), а востаннє прайс по даному складу ввантажувався три дні тому, то програма позначить наявності даного складу як неактуальні (на столі замовлень відображатимуться перечеркнутими)
 4. кількість днів на повернення.
 5. видаляти прострочені наявності. При активації даного прапорця, якщо наявність взята з простроченого прайсу (див. п.3) то вона буде автоматично видалена.
 6. прапорець "показувати на сайті" відповідає за відображення наявностей даного складу на вашому сайті.
 7. прапорець "були у вжитку" позначає, що цей склад тримає в собі виключно Б/В запчастини. В прикладі прапорець знятий, що означає, що на даному складі знаходяться нові запчастини.
 8. перемикач "виділити кольром" впливає на відображення наявностей на столі замовлень. Відповідно, при виборі певного кольору, наявності даного складу будуть підсвічуватись цим кольором на столі замовлень.

Інтервали доставок зі складу

Wh edit delivery main.png

На рисунку вище зображений процес додавання інтервалу доставки. Рисунок складається з двох скріншотів:

 1. Ліворуч. На даному скріншоті відбувається заповнення полів інтервалу:
  • Початок періоду. Вибираємо день та час початку періоду оформлення замовлення.
  • Кінець періоду. Вибираємо день та час кінця періоду оформлення замовлення.
  • Доставка через. Вибираєм через скільки днів та о котрій годині прибуде замовлення, якщо його замовити в межах, визначених передніми значеннями (початок та кінець періоду).
 2. Далі натискаємо кнопку з зображенням плюса (позначена на рисунку номером 1). Результатом буде додавання інтервалу в поле вище (позначене стрілкою). Детальніше в пункті 3.
 3. Праворуч. На даному скрішноті зображений щойно доданий інтервал доставки. Дані на ньому означають, що випустивши замовлення в понеділок між 9:00 та 12:00, товар прибуде через один день (у вівторок) о 12:00. Зверніть увагу, під інтервалом з’явилася кнопка "Зберегти" (позначена номером 2), лише натиснувши її, додані інтервалі набудуть чинності. Ви можете додавати декілька інтервалів перед тим як натиснути дану кнопку.
Автоматичне утворення інтервалів

Wh edit delivery auto main.png

Дана функція дозволяє проставити інтервали відразу на весь тиждень з певним кроком. Дана функція може знадобитися коли інтервали повторюються з дня у день. Розглянемо наведений приклад. Склад постачальника доставляє товар на наступний день о 12:00, якщо замовити в період між 9:00 та 12:00. Дана логіка працює незалежно від дня замовлення: замовите в понеділок, товар прибуде у вівторок, замовите у вівторок — у середу і так далі. Відповідно ми можемо скористатися автоматичним утворенням інтервалів. Прописуємо інтервал по ідентичній ручним інтервалам логіці та вказуємо програмі повторити цей інтервал для кожного дня (тому в полі крок вказано 24 години 00 хвилин). В результаті отримаємо вказаний інтервал, проставлений для кожного дня. Я видно з результату, інтервал під номером 1 (замовляємо в суботу, отримуємо в неділю), може бути не актуальним, тому його можна просто видалити, після чого натиснути кнопку "Зберегти".