Стіл замовлень

Матеріал з Vortex
Перейти до: навігація, пошук

Стіл замовлень — головна сторінка програми Vortex, що використовується для роботи з клієнтами та пошуку наявностей на власних складах або складах постачальників.

Робота з клієнтом

Робота з клієнтом на столі замовлень

Даний модуль складається з наступних структурних елементів:

 1. Кнопка створення нового клієнта
 2. Рядок пошуку клієнтів. Пошук відбувається за іменем, номером телефону, унікальним ідентифікатором(вказаний перед іменем), логіном, ел. поштою та приміткою. Якщо результатів пошуку не виявлено, програма запропонує створити клієнта з таким ім’ям/номером телефону.
  Останні клієнти з якими ви працювали
 3. Кнопка історії роботи з клієнтами. При натисканні у випадаючому вікні відображаються останні 15 клієнтів з якими ви працювали + кнопка для переходу до повної історії роботи з клієнтами (див. зобр. праворуч).
 4. Кнопка редагування клієта. Відкриває модальне вікно, в якому можна змінити всю базову інформацію про клієнта.
 5. Швидкий доступ до останніх клієнтів з якими велася робота
 6. Панель роботи з клієнтом. Включає в себе:
 7. Номери телефонів клієнта. При натисканні на номер з’явиться модальне вікно відправки SMS на даний номер. До кожного номеру може додоавати примітку. Додавати/редагувати/видаляти номери телефонів можна у вікні редакції клієнта (див. п. 4)
 8. Примітка. Задається у вікні редакції клієнта.
 9. Поточний баланс клієнта. Змінити баланс можна у вікні балансу (див. п.6)
 10. Кредитні умови. Вказані в прикладі кредитні умови означають що борг клієнта не може перевищувати 5000 гривень і погасити цей борг клієнт повинен на протязі 10 днів. Кредитні умови можна змінити у вікні редакції клієнта -> Фінансові дані -> Кредитний ліміт (у прикладі 5000 грн), Відтермінування (у прикладі 10 днів)
 11. Додаткові дані про клієнта. У прикладі в якості додаткових даних вказані vin-коди автомобілів клієнта, однак додаткові дані створюються корстувачем CRM власноруч. Це означає, що додаткові дані можуть включати в себе не тільки vin-коди, але й іншу інформацію (номер картки, назву компанії, логін Skype, тощо.). Детальніше про додаткові дані клієнтів читайте в цій статті.

Робота з наявностями

Робота з наявностями на столі замовлень

Даний модуль складається з наступних структурних елементів:

 1. Кнопка історії запчастини. Викликає модальне вікно в якому можна переглянути всі замовлення по даній позиції та всі переміщення позиції (видачі, прийоми, повернення, тощо). Якщо кнопка зеленого кольору, це означає що у позиції є історія, якщо сіра — немає.
 2. Кнопка додавання нового артикула. Більшість артикулів додаються в програму при масових ввантаженнях файлів(прайси, описи, аналоги, тощо), однак, якщо необхідно створити один артикул, використовується дана функція.
 3. Рядок пошуку артикулів. Пошук відбувається за кодом запчастини, штрихкодом запчастини та тегами з каталогів підбору.
 4. Кнопка історії роботи з артикулами. При насканні у випадаючому вікні відбражаються останні 20 артикулів з якими ви працювали + кнопка переходу до повної історії роботи з артикулами.
 5. Кнопка для розгортання панелі фільтрації списку наявностей. За замовчуванням ця панель прихована, тобто в прикладі зображена сторінка після настискання на дану кнопку.
 6. Фільр терміну доставки. В прикладі виставлене значення "будь-який", тобто даний фільтр ігнорується.
 7. Прапорець "Аналоги аналогів". Якщо даний прапорець активний, у списку пропозицій відображатимуться аналоги аналогів вибраного артикулу.
 8. Вибір валюти ціни. Від цього поля залежить в якій валюті відображатимуться ціни в стовпчику "Ціна".
  • Значення "як баланс" означає що буде вибрана валюта балансу поточного клієнта. В прикладі валюта балансу клієнта - гривня, тому всі ціни в стовпчику "Ціна" відображаються в гривнях.
  • Значення "як в прайсі" означає що ціна буде виведена в тій валюті, в якій вона була ввантажена з прайсу.
 9. Вибір валюти вхідної ціни. Від цього поля залежить в якій валюті відображатимуться ціни в стовпчику "Вхідна". Логіка відображення така сама як і у виборі валюти ціни (див. п.8).
 10. Перемикач зв’язування запису про позицію. Якщо він увімкнутий (білого кольору), пропозиції групуються по-позиційно. Якщо він вимкнутий (сірого кольору), пропозиції НЕ групуються по-позиційно. В прикладі перемикач вимкнений, наслідком цього є дві окремо виведені пропозиції FLENNOR FU11279.
 11. Перемикач, для приховування назв складів та вхідної ціни в таблиці пропозицій.
 12. Інформація про знаходження вибраної позиції на внутрішніх складах. Зелений рядок таблиці означає, що вона є у вас в наявності. Дані про розташування, наведені в прикладі, означають що позиція знаходиться на вашому складі з назвою "Склад" в кімнаті №2, на стелажі №3 та на полиці №3. Кнопка з іконкою принтера додає дане розміщення до списку друку стікерів.
 13. Кнопка, що відкриває модальне вікно інформації про артикул.
 14. Кнопка, що відкриває вкладку "Комплектуючі" в модальному вікні інформації про артикул. Відображається лише якщо позиція є комплектом.
 15. Кнопка, що відкриває вкладку "Входить в комплекти" в модальному вікні інформації про артикул. Відображається тільки якщо позиція входить в який-небудь комплект.
 16. Кнопка, що відкриває вкладку "Застосування" в модальному інформації про артикул. Відображається тільки якщо позиція є в оригінальному каталозі.
 17. Назви складів. Назви підчеркнуті штрихом означають, що до даного складу підцеплена закладка з посиланням на сайт постачальника. Детальніше про закладки тут.
 18. Актуальність доставки. Для ясності візьмемо за приклад першу пропозицію по RUVILLE 55822 - зі складу "Метатранс". В стопчику "Доставка" стоїть "5 днів" а в останньому стовпчику "4 дні". Це означає що на протязі 4 днів можна зробити замовлення з цього складу і воно приїде через 5 днів з моменту замовлення. Якщо взяти останню видиму пропозицію по RUVILLE 55822, зі складу "Velocity", можна побачити, що зробивши замовлення сьогодні до 16:00, ми отримаємо його через 11 днів.
 19. Кількість позицій що перебувають в резерві на даний момент.