Z-звіт

Матеріал з Vortex
Перейти до: навігація, пошук

У програмі Vortex CRM можна отримати доступ до власного звіту по касі та загального. Для цього необхідно натиснути на кнопку пошуку (кругла кнопка з зображенням лупи на шапці сайту) та в з’явившомуся рядку пошука ввести ZZ (для власного звіту) або ZZZ(для загального звіту) та натиснути Enter. Для початку розглянемо індивідуальний Z-звіт менеджера (ZZ в пошуку).

Індивідуальний Z-звіт

Індивідуальний Z-звіт

В даному варіанті Z-звіту відображаються проведення конкретного менеджера, а саме того, хто відкрив дане вікно. Відповідно таким чином менеджер може передивлятись свої проведення по касі. В даному вікні можна виділити 2 структурних елемента:

 1. загальні суми по касі в трьох валютах. Каса ведеться паралельно для кожної валюти, тобто вносячи в касу 100 доларів ви змінюєте лише суму доларів по касі. Відповідно в даних трьох рядках сум відображається сума "гривневих" операцій, сума "єврових" операцій та сума "доларових" операцій відповідно.
 2. рядок проведення коштів. Перш за все варто зазначити, що записи в таблиці відсортовані в хронологічномму порядку від найтаріших записів до найновіших. Самий верхій запис є самим старим, а самий нижній є самим новим. Розберемо даний рядок таблиці по стовпцям:
  • Дата проведення коштів. В прикладі виділений запис, що був проведений сьогодні о 12:56.
  • Тип операції. В прикладі виделений тип операції "Поповнення балансу". Ця операція додає кошти на баланс, тому сума підсвічується зеленим кольором.
  • Клієнт, з чиїм балансом було проведено операцію. Натиснувши на ім’я клієнта можна перейти на його картку на столі замовлень.
  • Сума проведення. В прикладі проведено 30 доларів.
  • Залишок гривень в касі, після проведення даної операції. Як видно з прикладу, рядком вище знаходиться та сама сума, отже сума гривень в касі не змінилась. Це очевидно, оскільки проведено було операцію в доларах.
  • Залишок доларів в касі. Рядком вище сума = 100 даларів, після виконання операції поповнення балансу клієнта на 30 доларів, сума стала $130.
  • Залишок євро в касі. Як і залишок гривень, залишився без змін.
  • Менеджер, який провів операцію.
  • Примітка менеджера. В даному полі може бути як звичайна примітка, яку написав сам менеджер, так і згенерована автоматично (виглядає як в прикладі). Примітка в прикладі була згенерована автоматично при натисканні менеджером кнопки "Видати і оплатити" у модальному вікні активних замовлень клієнта.